Vankúš „Včelia sila“

Príroda, jar, leto, slovenské folklórne kvietky, včelie plasty a medová farba vankúšika Vás určite poteší a dodá energiu.
Je moderný aj do Vaších nových a pekných príbytkov, príjemný na dotyk. Farbu obliečky a včelích plastov môžem zmeniť, aby Vám tam zapadol ešte viac. :)
Obliečka (zapínanie na zips) a aj výplň sa môžu prať v práčke a kvietky nikdy nezmiznú, pretože sú strojovo vyšívané.


Vankúš „Slovenské hory“

Najbežnejší a najtradičnejší strom tých našich slovenských hôr je asi smrek. Mala som pocit, že by sa mal objaviť na jednom type mojich návrhov a k tomu aj slovenský ľudový motív :) 
Je moderný a zapadne aj do Vášho moderného interiéru, aj keď len pocitovo a štylizovane dostanete horu do svojho domova :) 
Vankúš môžte farebne meniť, aby Vám zapadol do farebnosti bývania, môžte vankúšiky prať - aj výplň, aj obliečku, ktorá sa zapína na zips. 
Stačí mi do poznámky alebo správy napísať farbu obliečky, farba stromu však ostáva, aby to bol stále strom :)


Vankúš „Slovenské štíty“

Kto miluje Tatry a chce ich aj vo svojom interiéry, tak prečo nie takýmto spôsobom? Vankúšik nesie štylizované všívané podobizne Tatranského Kriváňa, Gerlachovského a tiež Lomnického štítu, má sviežu a modernú farebnosť vhodnú aj do tých najmodernejších domácností. Je veľmi príjemný na dotyk, obliečka (zapínanie na zips) a taktiež výplň sa môžu prať v práčke a končiare nikdy nezmiznú, pretože sú strojovo vyšívané. Farebnosť však môžete meniť, aká by Vám vyhovovala do interiéru :) 


Vankúš „Preplet“

Preplet týchto dvoch farieb som preplietla takýmto spôsobom, tak ako košikári preplietajú svoje výtvory a splynuli spolu veľmi pekne. Košikári a drotári sú staré slovenské remeslá a tak som im, v tomto vankúšovom diele, do prepletu zamotala ľudový motív výšivky. 
Vankúš pôsobí naozaj luxusne a zapadne aj do najmodernejšej alebo najútulnejšej domácnosti, kde môžete meniť a preplietať aj tie svoje interierové farby. Slovenský ľudový motív nikdy nezmizne, pretože ide o strojovú výšivku, takže je dlhotrvácna. 
Vankúš, teda obliečka (zapína sa na zips) aj výplň sa môžu prať v práčke. Sú veľmi príjemné aj na dotyk. 

Veľkosť: 40 x 40cm
Materiál: polyester, elastan, viskóza
Spôsob výroby: strojové šitie, strojová výšivka