Chcú sa Vaše malé krásavice parádiť? Nevadí! Veď sú dievčatká, ktoré budú chcieť byť vždy krásne a popritom môžu ukazovať všade naokolo, že máme radi slovenské prvky aj ich tradičný materiál a spracovanie. Tieto šatôčky dokonca s nimi aj porastú a tak sa nemusíte báť, že by im o rok boli malé. Reguláciu som vložila všade, kde sa len dalo. :) 

Sú to šaty s farebnou krojovkou a ručne vyšívanou retiazkovou výšivkou s našitím flitrov. Zapínanie je vzadu na zips a regulácia voľnosti je jednoduchá z rubnej strany v mieste pása. Len pritiahnete gumičku a zapnete o gombík na oboch stranách rovnako. V priekrčníku (otvor pre hlavu) sú sťahovačky a aj na rukávoch, ktorými môžete prispôsobiť tieto otvory Vašej princezničke. S radosťou Vám oznamujem, že šatôčky majú aj malé vrecká, kde si môžu vložiť rúčky alebo si v nich nosiť vreckovku, či hocičo iné. Krojová stuha je dosť dlhá, ale môžte ju viac krát omotať okolo pása, či prípadne mašľu zaviazať vpredu na boku. Farba výšivky je zladená s farbou krojovky. Pod sukničku si môžu obliecť spodničku aby nebolo "nič" vidieť a najmä vtedy, keď sa Vaša princezná krásne zatočí a suknička sa roztočí úplne do kruhu.

Šatôčky sú z elastického bavlneného popelínu s prímesou polyesteru pre menšiu krčivosť. Materiál je úžasne jemný a ona sa v šatách bude cítiť príjemne a krásne. Údržba je jednoduchá. Prať môžte na 40 stupňov v práčke bez bielidla a chemických prostriedkov. Nesušte ich v bubnovej sušičke. Žehlite ich na jemnom programe ako hodváb, či vlnu. Výšivku žehlite z vnútornej-rubnej strany Každá Vaša krásavica bude jedinečná, slovenská-ľudová, jednoducho ako princezná. :) Balenie jedného kusu šiat obsahuje spodničku k ním, obal na odev a drevený vešiak.

Veľkosť: Obvod hrude - 66cm (je nemenný); Obvod pása - 54 - 75cm; Dĺžka šatovej sukne od pása - 44cm Dĺžka spodnice - 30cm